אודות יעל

המסע שלי מבונת אתרים (החל מגיל 10) למי שמלווה בעלי ובעלות עסקים בדרך לאתרים שמזניקים את העסק שלהם

היי! אני יעל בן מיור, חיה ונושמת אתרי אינטרנט, משלב האפיון וחוויית המשתמש ועד להקמה ולהשקה החגיגית שלהם.

אבל למה דווקא אפיון וחווית משתמש?

בתור מי שהתחילה את דרכה כבונת אתרים, ובנתה כאלו עבור עשרות לקוחות, קיבלתי לא מעט פניות מלקוחות, קולגות וחברים שתהו מדוע בחרתי להתמקד "דווקא" בנישה של האפיון וה-UX ולא בבנייה עצמה.
התשובה? כי אכפת לי מהלקוחות שלי. ככל שהעמקתי בעולם הדיגיטל ובניתי עוד ועוד אתרים, הבנתי שלבנות אתר זה קל, אבל להתבלט, להשאיר את הגולשים באתר ולהפוך אותם ללקוחות – זה האתגר האמיתי; החלטתי לקחת אותו בשתי הידיים.

מה עשיתי לפני שליוויתי בעלי עסקים לאתרים האולטימטיביים?

השירות הצבאי שלי כסמב"צית בפיקוד העורף הכין אותי לניהול פרויקטים מורכבים, החל מהיכולת לדבר בשלושה טלפונים בו זמנית, להכין מצגות פיצוץ ולנהל פרויקטים תחת לוח זמנים צפוף. כשעמדתי להשתחרר, תכננתי ללמוד פסיכולוגיה, אבל לחיים היו תכניות אחרות.
בחיפושיי אחר עבודה, התקבלתי למשרה נחשקת בחברה לבניית אתרים. העבודה שלי התחילה במשימות יותר טכניות, שמילאתי בנחישות, ומהר מאוד, הסקרנות והתשוקה שלי לתחום הובילו אותי ללמוד ולהתמקצע בבניית אתרים:

  • מערכות וורדפרס ו-WIX
  • קידום אורגני אפקטיבי
  • הקמת אתרים שלמים
  • קידום ממומן
  • אפיון אתרים

העבודה מול לקוחות החברה גילתה לי עולם שלם ומאתגר שנמצא שם בחוץ – מסיפורים על אתרים שהשקיעו בהם ומעולם לא עלו, ועד לאתרים שכן עלו, אבל לא השיגו את המטרות שבגללן תכננו לבנות אותם.
מה שהכי הפתיע אותי לגלות, הוא שיש בעלי עסקים שרצו לבנות אתר, אבל מעולם לא הגדירו מה המטרות שלו מראש.
בחיפוש אחר הכלים היעילים ביותר לקידום עסקים לאתר האידיאלי עבורם, החלטתי להתמקצע וללמוד את התחום מא' עד ת', וכיום אני בוגרת המסלול לעיצוב UX מבית האוניברסיטה הפתוחה. השילוב בין הניסיון העשיר שלי בתחום ללימודים מאפשר לי לגשת לכל פרויקט עם הביטחון והמקצועיות שיהפכו אותו להצלחה.

כל הדרך אל האתר

אני מאמינה שלבעלי ובעלות עסקים מגיע יותר. הקמתי את אל האתר (ומעבר לו) כדי להעניק להם את הליווי שכל כך חיוני בדרך לאתר שבאמת משרת את העסק ומהווה מנוע עסקי. אני כאן כדי לתת שירות מכל הלב, וללכת איתך יד ביד, עד שנגיע לאתר הכי טוב שאפשר.

רוצה שאלווה אותך בדרך לאתר שישרת את העסק שלך?

צרו קשר