אפיון אתרים

אתר אפקטיבי מתחיל באפיון מדויק

בעלי ובעלות עסקים שעבדתי איתם שאלו אותי לא פעם "למה בכלל צריך אפיון", והתשובה שלי היא כזו:
כשאנחנו בונים לעסק שלך אתר, חשוב לנו להעניק לכל גולש חוויה אולטימטיבית כדי שהגולשים:

השיטה שלי לאפיון אתרים באופן אפקטיבי:

המטרה:

בתור מי שליוותה מאות בעלי עסקים בדרך לאתרי האינטרנט שלהם, אני יודעת שבדרך להצלחה, עוצרים וחושבים על המטרה. בין אם חשוב לך למקסם רכישות או להציג את תיק העבודות שלך בצורה המרשימה ביותר, אני רוצה לדעת הכל על זה, ולהתחיל לאפיין אתר שישיג את המטרות שלך.

קהל היעד:

כשבונים אתר מתוך מחשבה על קהל היעד וההעדפות שלו, אפשר להשיג את המטרות הרבה יותר בקלות. אתר לאנשי מקצוע בתחום הבנייה יהיה שונה מאתר לפאשניסטיות, לא רק בתוכן ובתמונות, אלא גם בשלל פרטים קטנים שהאפיון לוקח בחשבון.

האווירה:

מה חשוב לך לשדר? איך הלקוח אמור לזכור אותך כשהוא יצא מהאתר - בתור האוטוריטה המקצועי? אולי בתור דמות נעימה שכיף להתייעץ איתה? האווירה משפיעה על העיצוב ועל מבנה האתר ותכנון מוקדם מאפשר להשאיר את הגולש בדיוק עם הרושם שישרת את העסק שלך.

 

תהליך האפיון בדרך לאתר שעובד עבורך

מבחירת התפריט לאתר ועד לקו המנחה עבור התמונות, תהליך האפיון דורש מחשבה מוקדמת, מחקר ומיקוד.
אחרי שאני לומדת את העסק שלך, ושמתמקדים במטרה, קהל היעד ובאווירה, אפשר לצאת לדרך:

  • אילו עמודים יהיו באתר שלך? לא, לא צריך להעתיק את האתר של המתחרים שלך, אבל בהחלט אפשר לקחת השראה. מה שבטוח – חשוב לי שניצור אתר שישקף את הייחודיות שלך מצד אחד ויעניין הגולשים מצד שני.
  • תפריט: חשוב לנו שמי שיגיע לגלוש באתר שלך ימצא את המידע בקלות וכן לכוון אותו לפעולות הרצויות ברחבי האתר.
  • מבנה דף הבית: דף הבית הוא הלובי של העסק שלך, כל מי שמגיע אליו מתחיל להתרשם מהאיכויות של העסק והייחודיות שלו. המטרה: עמוד בית שייצג את העסק ויחבר אליו את הלקוחות הנכונים.

איתך בדרך להשקת האתר

תהליך האפיון לא מסתיים בקבלת מסמך האפיון ובפרידה לשלום, אלא הוא הוא רק קו ההזנקה להקמת האתר של העסק שלך.
האפיון שאני מעניקה הוא לא מסמך כשיש לו אפיון מדויק, המחשה של האתר, תכנית עבודה להמשך והכוונה מדויקת לאנשי המקצוע שיקימו ויעצבו עבורו את האתר.
מעבר למסמכים ולהכוונה, אני נשארת בתמונה – אני מלווה את הפרויקט, מרכזת את כל אנשי המקצוע ומוודאת שהאתר שלך יושק במועד ובתקציב שמתאימים לך.

רוצה שנתחיל לאפיין את האתר שלך?

רק נותר למלא פרטים ונוכל לצאת לדרך