כל הסיבות לאתר אינטרנט לעסק

סיבות אלתר אינטרנט

מה במאמר?

1) התחלת לפרסם בפייסבוק

לאן הפרסום מגיע? איך לקוח או לקוחה שהתעניינו יכולים למצוא על העסק שלך עוד מידע? אם זה המצב ואין להם איך לקרוא עוד, העסק שלך חייב אתר אינטרנט.

2) פנו אליך לקוחות גדולים

לקוחות עסקיים, גופים גדולים וארגונים חייבים לראות אתר אינטרנט, האתר מהווה חתימת אמינות ומציג נראות עסקית.

3) יש לך חנות שעושה משלוחים ולקוחות מזמינים דרך הטלפון

אבוי! כמה לקוחות מתפספסים לך בגלל שהם לא יכולים להזמין אונליין. היום לקוחות אוהבים להסתכל, להתלבט, לבדוק על המוצר ולקנות בלי לדבר עם אף אחד.

4) העסק שלך לא זמין 24/7

הוא גם לא אמור להיות. כשיש לך אתר, לקוחות יכולים לפנות אליך כל הזמן, ויותר מזה, יכול להיות שהם אפילו יקבלו מענה רק מלשוטט באתר שלך. לא חבל לפספס לקוח רק כי לא ענית?

5) אין מקום שאפשר לראות בו קטלוג עבודות שביצעת

נכון, אפשר לשלוח 20 דוגמאות בוואטסאפ/מייל, אפשר להפגיז בהודעות. אבל איפה אפשר להתרשם מהעסק שלך באמת? לראות גלריית עבודות, נקייה, מעוצבת? רק באתר 😊

6) יש לך צורך בקטלוג מודפס

אח.. הכסף שהולך על עדכונים ושינויים. הזמן שלוקח לעצב את הקטלוג הסופי כי יש עוד ועוד תוספות.. המוצרים שנשכחו כי יצאו מאוחר יותר.. באתר אפשר לעדכן ולהוסיף כל הזמן. בקלות, במהירות ובחינם!

7) פוטנציאל תפוצה אינסופי

כשאין לך אתר, רק מי שמכיר אותך יוכל להמליץ עליך. כשיש לך אתר, אפשר לפרסם אותו ולהגיע לכווווולם! בקלות, במהירות ובהשקעה משתלמת לגמרי. אם החנות שלך בצפון- הלקוחות שלך בצפון, אם יש לך אתר- הלקוחות שלך בכל מקום!

8) חיסכון מטורף בזמן

יש המון לקוחות שמתקשרים רק כדי לשאול שאלה קטנה, או לקבל מענה על דבר פצפון. כשיש אתר, כל התשובות שם. ככה הזמן הפנוי ילך ללקוחות הרלוונטיים ולא יתבזבז לשאלות.

9) התייעלות

אם יש לך קבצים, מסמכים לחתימה, הצעות מחיר, אפשר לשים אותם באתר ולקוחות יוכלו להוריד עצמאית בקליק, לחתום ולשלוח. לך אין צורך להתעסק בכלום!

10) מכירה אונליין

אין שיחות מכירה, אין תשלום ארנונה, חשמל, משכורות. להעלות את המוצרים לאתר, לחבר סליקה, דחיפה קטנה בפרסום והנה! מכירה גדולה במינימום מאמץ.

11) איסוף מאגר לקוחות

טבלה פה, אקסל שם, קבוצת וואטסאפ ורשימה באנשי קשר. באתר יש אפשרות לאסוף מאגר לקוחות אוטומטי! כל פניה שמתקבלת נשמרת ולא צריך 'לרדוף' אחרי הפרטים.

12) נוחות כאן ועכשיו

הלקוחות שלנו אוהבים לשבת בבית ושדברים יגיעו אליהם. המוצרים שלנו, השירותים שלנו, וגם אנחנו 😊 מה צריך יותר מאתר אינטרנט כדי לספק את הנגישות והנוחות הזו? כלום, תבנו אתר 😉

13) מחפשים אותך

גם אם קשה לך להאמין, שמעו עליך המלצה ורוצים עוד קצת מידע, ראו את השם שלך באחד ממאגרי המידע ורצו לקרוא עוד. אולי אפילו דיברו איתך ועכשיו רוצים לקרוא קצת כדי להתרשם לעומק. באתר כל המידע יופיע, בצורה שתגרום לך להיראות הכי טוב.

14) פוטנציאל רכישה גדול יותר

לקוחות שהתעניינו במוצר/שירות X ושלחת להם מידע בוואטסאפ או בטלפון, קיבלו מידע רק על מוצר/שירות X. באתר שלך, מי שיחפש את מוצר X, יראה גם את Y, Z וW!

15) עיקר החיפוש מתבצע באינטרנט

היום אין איפה לחפש אותך אם לא באינטרנט ולכן המשפט 'אם אתה לא שם אתה לא קיים' כל כך נכון. השאלה היא לא איפה אפשר למצוא אותך, אלא איפה מחפשים! היום מחפשים באינטרנט, ממש כדאי לך להיות שם!

16) זהירות מהמתחרים

אם לך אין אתר אינטרנט זה לא אומר שגם למתחרים שלך אין. ואם להם אין אתר אז מהר מהר להקדים אותם לפני שהם יזכרו לעשות.

17) אם אין לך אתר אינטרנט זה ממש יכול לגרוע

אני רוצה לבקש ממך לדמיין לרגע.. לקוחה קיבלה המלצה, היא מחפשת אותך באינטרנט וכל מה שהיא רואה אלה קישורים לא רלוונטיים, אולי דברים מהעבר.. שום מידע עדכני, בטח לא כזה שעושה עמך חסד. לא חבל?

נו, שכנעתי אותך? מזמינה אותך להתקדם לשלב הבא ולראות איך לעשות את זה נכון!
אה כן, יש גם את המאמר עם כל מה שחשוב לדעת לפני בניית אתר.
עדיין לא השתכנעת שהעסק שלך צריך אתר? אני מחכה לשמוע למה!

מחכה לשמוע ממך!

מה חשבת על המאמר?